ЭКОНОМ - ПРЕДЛОЖЕНИЕ ПО РЕМОНТУ РОЯЛЕЙ И ПИАНИНО
Для музыкальных школ ср. и всш. учебных учреждений, а так же для частных лиц:
Не секрет, что в настоящее время фонд пианино и роялей заметно износился. Новые инструменты стоят довольно дорого, а найти так называемый инструмент б.у. в приличном состоянии с каждым годом все труднее. Поэтому мы предлагаем услуги по восстановлению именно игровых качеств инструментов, с минимальными работами по корпусу или без, с акцентом на подвижные и наиболее изнашиваемые детали. К таким работам относятся:
Інструмент не тримає стрій! – Це найчастіша проблема, особливо у інструментів колишнього СРСР, які не витримують жодної критики у зв'язку з недостатньо просушеною ї не зовсім якісною деревиною, з якої збирали інструменти, до того ж більшість інструментів уже "вистояли" свій ресурс незалежно від того, грали на інструменті чи ні.
Виконується заміна усього комплекту вірбелів на нові, більшого діаметру.
Паралельно проводяться роботи з регулювання механіки, зазначені у пункті "налаштування". Плюс гарантійне налаштування через місяць після заміни вірбелів, у зв'язку з природними процесами.
Існує додаткова можливість заміни клавіатурних накладок на нові, у деяких випадках – реставрація кісткових накладок. З урахуванням нових вірбелів.
Чисто механічне зношування клавіатури, при якому тактильно виникає відчуття розбовтаності під пальцями, іноді навіть з'являється характерний стукіт, візуально клавіші як би валяться на бік. Проводиться зняття старого гарнірування та вклеювання нового сукна. Також іноді необхідно замінити польстер, флейки, друкшайби та обов'язково відрегулювати.
В даному випадку найбільш сильно зношується шультерний капсуль (у роялях гарнірування гаммерштилю) і молоточки. Проводиться перештифтовка капсулів (гаммерштилів), а також видалення всіх недоліків у роботі механіки, заміна зламаних деталей, стертої шкіри та повсті. Робота з молоточками може бути проведена у трьох варіантах залежно від їх стану та вимог до звуку: звичайне шліфування молоточків (зняття борозенок зношування); шліфування та обклеювання спеціальним чином (трохи втрачається якість звуку, але збільшується ресурс молоточків); інтонування (повний курс профессійної обробки поверхні молоточків та щільна робота з тембром інструменту). При повному зносі доведеться замінити молоточки. Також здійснюється необхідний ремонт контрклавіатури.
Можливе виготовлення та заміна басових струн, як поштучно, так і цілим комплектом, за розмірами будь-якої довжини!